Dnia 30 listopada w Urzędzie Gminy Suwałki odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Wolni od uzależnień”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VIII. Celem konkursu było kreowanie pozytywnych wzorców społecznych, zdrowego stylu życia wolnego od środków uzależniających oraz atrakcyjnych sposobów na spędzanie czasu wolnego przez dzieci i młodzież. Do rywalizacji przystąpiło 89 uczestników. Wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły. Nagrody uczniom za najciekawsze prace wręczyli p. Zbigniew Mackiewicz, wójt gminy Suwałki i p. Marek Jeromin, przewodniczący Rady Gminy.

Kategoria klas I- IV:

I miejsce – Łucja Rukść – kl.4

II miejsce – Patrycja Brozio – kl. 4

Wyróżnienie – Krystian Zakrzewski – kl.4

Kategoria klas V – VIII:

III miejsce – Karolina Biłda – kl.7

Wszyscy pozostali uczniowie, którzy przystąpili do konkursu otrzymali nagrody pocieszenia: długopis, notes i opaskę odblaskową. Laureatom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Prezentujemy prace plastyczne naszych uczniów, którzy przystąpili do konkursu.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18