INFORMACJA O WYNIKACH NABORU - LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W TURÓWCE NOWEJ
ZORGANIZOWANEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Aleksandrowicz Lidia
2. Halicka Emilia
3. Kamiński Krystian
4. Puza Maksymilian
5. Staszkiewicz Aleksander
Informuję, iż do dnia 29 marca 2023 r. należy potwierdzić przez rodziców kandydata wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
LISTA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE W TURÓWCE NOWEJ ZORGANIZOWANEGO PRZY
SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Chomicz Natalia
2. Górski Gabriel
3. Kadysz Aleksandra
4. Kardel Zuzanna
5. Kimszal Kacper
6. Krzesicki Oliwier
7. Podbielska Julia
8. Puza Filip
9. Sapieszko Antoni
10. Truchan Zofia
11. Truchan Jakub
12. Turynowicz Maja
13. Walendziewicz Aleksander
14. Wiśniewska Natalia
15. Wiśniewska Wiktoria
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO
ZORGANIZOWANEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Anuszkiewicz Aleksandra
2. Bogdan Gabriela
3. Czajkowska Anita
4. Czapla Fabian
5. Dermont Marcelina
6. Dębkowski Mieszko
7. Grygo Adrianna
8. Kopko Filip Józef
9. Sadło Pola
10. Szydłowski Stanisław
11. Urbanowicz Iwo Kazimierz
12. Żukowska Oliwia
Informuję, iż do dnia 29 marca 2023 r. należy potwierdzić przez rodziców kandydata wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
LISTA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W PRZEBRODZIE
ZORGANIZOWANEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1.Albowicz Maja
2.Holovin Artem
3. Kardel Julia Helena
4. Poulakowska Marcelina
5. Putra Nikodem
6. Szwengier Piotr
LISTA OSÓB NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W PRZEBRODZIE
ZORGANIZOWANEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Chmielewski Dawid
2. Jarocka Maja
3. Kamińska Liliana
4. Skorupski Filip
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Albowicz Tymon
2. Aleksa Zuzanna
3. Anuszkiewicz Artur
4. Bogucki Piotr
5. Dębkowska Hanna
6. Klawikowska Maja
7. Orchowska Kinga
8. Podziewski Franciszek
9. Serafin Janka
10. Sikorska Magdalena
11. Skorupski Nikodem
12. Ułanowicz Nela (6-latek)
13. Żabicka Amelia
14. Żukowski Paweł
Informuję, iż do dnia 29 marca 2023 r. należy potwierdzić przez rodziców kandydata wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
LISTA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1.Albowicz Leon ( 6-latek)
2. Andryszczyk Zofia ( 6-latek)
3. Czapla Szymon ( 6-latek)
4. Dyczewski Jakub ( 6-latek)
5. Jarmołowicz Miłosz ( 6-latek)
6. Kalinko Oliwier ( 6-latek)
7. Kuklińska Hanna ( 6-latek)
8. Martynko Julia ( 6-latek)
9. Opanowski Marcel ( 6-latek)
10. Roziewska Pola Aniela ( 6-latek)
11. Szwengier Szymon ( 6-latek)
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I
W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Biłda Paulina
2. Chomicz Kacper
3 Krzesicka Aniela
4. Poulakowska Gabriela
Informuję, iż do dnia 29 marca 2023 r. należy potwierdzić przez rodziców kandydata wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH ZE ZGŁOSZENIA DO KLASY I
SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
1. Czajkowski Tomasz
2. Czapla Sebastian
3. Jarmołowicz Martyna
4. Jarmołowicz Radosław
5. Konopko Amelia
6. Kulbacka Gabriela
7. Orchowski Cezary
8. Pająk Maciej
9. Pastuch Milena
10. Podziewski Antoni
11. Serafin Roman
12. Szydłowska Inga