23 czerwca 2023 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystości obecny był Wójt Gminy Suwałki Pan Zbigniew Mackiewicz.  Po odśpiewaniu hymnów i podniesieniu flagi państwowej oraz proporca pułkowego na maszty odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły dla nowego pocztu sztandarowego. W dalszej części uroczystości podsumowano  mijający rok szkolny, sukcesy uczniów, wręczono wyróżnienia i podziękowania. Za największe tegoroczne sukcesy nagrody uczniom wręczył dyrektor szkoły oraz Wójt Gminy Suwałki. W wyjątkowy sposób klasa ósma pożegnała nauczycieli i pracowników szkoły przyznając im „Łoskary” oraz w niezwykły sposób pożegnano klasę ósmą, przyznając im po raz pierwszy w historii naszej szkoły niezwykłe odznaczenia, nazwane przez siódmoklasistów ,,Ułanówkami-Pułkówkami".

Życzymy udanych wakacji wszystkim dzieciom i ich rodzicom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej. Bezpiecznego wypoczynku! Korzystajcie  z wakacji, podróżujcie, zwiedzajcie i odpoczywajcie.