4 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się na placu przed szkołą od odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły oraz wciągnięcia na maszt flagi państwowej i proporca w barwach 2 Pułku Ułanów Grochowskich.  Zgodnie z tradycją uczciliśmy minutą ciszy poległych i zamordowanych ułanów 2 Pułku oraz inne ofiary wojny. Dalsza część uroczystości miała miejsce na hali sportowej, gdzie wszystkich zebranych przywitał dyrektor szkoły, który w swoim przemówieniu przekazł najważniejsze informacje na początek roku szkolnego. Póżniej uczniowie spotkali się z wychowawcami.

Drodzy Uczniowie,
Życzymy Wam, aby nauka w nowym roku szkolnym była wspaniałą przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w naszej szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które rozpoczynają naukę naszej szkole. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej  Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Previous Next
1 2 3 4 5 6