Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez Rodziców, samorząd Gminy Suwałki planuje w okresie wakacyjnym zorganizować opiekę dla dzieci
z terenu Gminy Suwałki.

Opieka w formie półkolonii dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywałaby się w godzinach 8.00 -16.00 na terenie szkoły, w jednym z dwóch terminów: I – w lipcu lub II – w sierpniu,  w zależności od ilości zgłoszeń. 

W czasie pobytu zapewniona zostanie opieka wykwalifikowanej kadry, ciepły posiłek oraz dostęp do szkolnej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej. Zorganizowany pobyt dzieci byłby w części finansowany z budżetu gminy Suwałki, a częściowo przez rodziców. Szacunkowy koszt za jedno dziecko wynosiłby ok. 500-800 zł /miesiąc, w zależności od ilości zgłoszeń. Ilość miejsc – 25.

Dlatego też prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem dziecka w półkoloniach do sekretariatu szkoły, w terminie do 11 czerwca 2024 r. (nr tel.: 87 5638084, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W informacji proszę podać:

  1. Imię i nazwisko dziecka,
  2. Imię i nazwisko rodzica, tel. kontaktowy
  3. wiek dziecka
  4. turnus/-y lipiec czy sierpień

W przypadku znaczącego zainteresowania, w dalszej kolejności wyznaczony przez Wójta podmiot rozpocznie przygotowania do organizacji opieki, w tym oficjalnej rekrutacji.