Z ogromną radością informujemy, że Maciej Dyczewski, uczeń naszej szkoły, znalazł się w gronie 16 laureatów z całej Polski i zdobył główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Digital Wizards”, którego finał odbył się w Warszawie.
W nagrodę Maciej otrzymał sprzęt komputerowy oraz wyjątkowy Złoty Bilet uprawniający do udziału w naukowo-technologicznym obozie DIGI-CAMP we Władysławowie.
To niezwykłe osiągnięcie jest efektem talentu, systematycznej pracy i pasji do nowych technologii. Jesteśmy dumni, że nasz uczeń odniósł sukces na tak prestiżowym, ogólnopolskim konkursie.
Serdecznie gratulujemy również do opiekunowi i nauczycielowi informatyki, Panu Pawłowi Siedleckiemu, za profesjonalne przygotowanie ucznia, zaangażowanie oraz wspieranie młodych talentów w rozwijaniu zainteresowań informatycznych.
Maciejowi życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz niezapomnianych wrażeń podczas obozu DIGI-CAMP!
Brawo, Maciej! Brawo, Panie Pawle!






